הקדמה

חברים יקרים, אמר פעם הפילוסוף והסופר הצרפתי וולטר, אשר חי במאה השמונה עשרה "אני לא מסכים עם שום מילה שלך, אבל עד נשמתי האחרונה אלחם על זכותך לומר את דבריך". בצידה של הזכות ל"חופש הביטוי", אותה הביע וולטר במשפט, מסתתרת מאחורי הפרגוד זכות נוספת שאותה תבע - והיא זכותו ל"שינוי דעה." איני יודע כיצד התעצבה אצלכם תפיסת העולם. איני יודע אם האמת שאתם דוגלים בה ומאמינים בה היא זו בדיוק שתמכתם בה לפני שנים ארוכות. אני יודע שאצלי ואצל רבים אחרים תפיסת העולם עברה תהליך ושינוי מבורכים עם השנים. האמת שלי, הערכים שלי גם הם התבגרו, התחדדו והתעצבו עם הזמן. אז אם אתם פתוחים ללמוד ולבחון דעות אחרות? ואם אתם מוכנים ללמד ולהביע דעתכם על נושאים שונים ועל כל דבר שבעולם? אתם מוזמנים להיות אורחיי בבלוג זה, לקרוא ולהגיב ללמוד וללמד (הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת עדכונים). כל אשר אני יודע, למדתי מכם ועד נשימתי האחרונה אלחם על זכותכם ללמד אותי וללמוד ממני...

20.3.2018

איך זוייף פרוטוקול ופסק דין של השופט רוזן בבית המשפט המחוזי?

חברים, הפצצה של 100 טון על מערכת המשפט נפלה. איך משנה המאפיה פרוטוקולים והחלטות של שופטים לפי צרכיה(דקה 23 ואילך בשידור מהדורת החדשות של ערוץ 1 מאתמול - 19/03/2018). 


קשה להאמין אבל הם עשו שינוי מהותי הן בפרוטוקול והן בפסק דין של כב' השופט רוזן. האם עכשיו ברור לכם מי כותב למעשה את פסקי הדין במדינת ישראל?! (כמובן לא כל פסק דין אלא רק מה שמעניין את המאפיה ואנשיה).

האם זכור לכם שאנחנו ב"ארץ נעדרת" התרענו על כך שוב ושוב והתגובות של החברים היו אז כי אם אחוז אחד מכל זה נכון כי אז מדינת ישראל חדלה להתקיים. ובכן חברים כאשר "דון ביבי" נמצא בראשות הממשלה , מדינת ישראל חדלה להתקיים ולמעשה מדובר כאן בארגון פשיעה המנהל מדינה. 

אנחנו נצרף מטה פוסטים שלנו מ"ארץ נעדרת" מהעבר בנושא שהם מרחיבים יותר ומפרטים את אופן הפעולה. שתפו חברים כי גמרו לנו את המדינה.
https://davidleviadv.blogspot.co.il/2017/07/blog-post_24.html

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה