הקדמה

חברים יקרים, אמר פעם הפילוסוף והסופר הצרפתי וולטר, אשר חי במאה השמונה עשרה "אני לא מסכים עם שום מילה שלך, אבל עד נשמתי האחרונה אלחם על זכותך לומר את דבריך". בצידה של הזכות ל"חופש הביטוי", אותה הביע וולטר במשפט, מסתתרת מאחורי הפרגוד זכות נוספת שאותה תבע - והיא זכותו ל"שינוי דעה." איני יודע כיצד התעצבה אצלכם תפיסת העולם. איני יודע אם האמת שאתם דוגלים בה ומאמינים בה היא זו בדיוק שתמכתם בה לפני שנים ארוכות. אני יודע שאצלי ואצל רבים אחרים תפיסת העולם עברה תהליך ושינוי מבורכים עם השנים. האמת שלי, הערכים שלי גם הם התבגרו, התחדדו והתעצבו עם הזמן. אז אם אתם פתוחים ללמוד ולבחון דעות אחרות? ואם אתם מוכנים ללמד ולהביע דעתכם על נושאים שונים ועל כל דבר שבעולם? אתם מוזמנים להיות אורחיי בבלוג זה, לקרוא ולהגיב ללמוד וללמד (הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת עדכונים). כל אשר אני יודע, למדתי מכם ועד נשימתי האחרונה אלחם על זכותכם ללמד אותי וללמוד ממני...

10.3.2018

התכנית של נתניהו, ליברמן, דרעי וכחלון לפיזור הכנסת ולחילוץ נתניהו מכתב אישום – הפיכה כנגד שלטון החוק"נאום הגבות"– צילצול אזעקה לכינוס חירום של מערכת הביטחון והאכיפה
ביום  19/12/2017, כזכור, נאם נתניהו בזחיחות רבה, בפני חברי מרכז הליכוד את "נאום הגבות". כבר למחרת היום, ביום חמישי, בשעות אחר הצהריים, התכנסו צמרת השב"כ וצמרת המשטרה כדי לדון בסיכונים הקיומיים אליהן נחשפת מדינת ישראל תחת שלטון נתניהו. הדעה הרווחת "מקיר לקיר" בקרב צמרת אנשי הביטחון ואכיפת החוק הייתה כי אם לא ייעשה צעד מידי לחילוץ המדינה מידי הפשיעה המאורגנת העולמית אשר שולטת במדינת ישראל באמצעות שליטה מוחלטת בבנימין נתניהו, ומוצצת את לשד עצמותיה, כי אז למעשה יהווה הדבר השלמה עם גוויעתו המוחלטת של החלום הציוני בארץ ישראל.פגישת חירום של אלשיך וארגמן עם נתניהו
עוד באותו יום נקבעה פגישה דחופה בין ראש השב"כ, נדב ארגמן ומפכ"ל המשטרה- רוני אלשיך לבין בנימין נתניהו. למחרת היום, ביום שישי באותו שבוע, התקיימה בלשכת ראש הממשלה הפגישה האמורה אשר בה הוטחו בפני ראש הממשלה, סדרת פשעים חמורה אשר נעשו על ידו לרבות הפשע החמור מכולם והינו השתלטות של הפשיעה המאורגנת העולמית- באמצעותו, על מדינת ישראל וכל רשויותיה.

דרישת נתניהו מאלשיך וארגמן לשיחה "אוף דרקורד"
לאחר שעה ארוכה וקשה של הטחת האשמות בראש הממשלה דרש נתניהו משני הנוכחים התחייבות כי השיחה האמורה תהיה "אוף דרקורד" ולא תשמש כנגדו בשום הליך משפטי או פוליטי. לאחר מתן ההבטחה האמורה נמשכה השיחה הקשה מספר שעות תוך ששומרי הסף הביטחוניים קובעים נחרצות כי נתניהו בהיותו ידה הארוכה של הפשיעה המאורגנת הבין לאומית פועל לחיסול ריבונותה של מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית אשר בה למעשה כבר לא קיים שלטון חוק.

נתניהו פורץ בבכי מר ומתחייב לשתף פעולה עם שומרי הסף
לאחר מספר שעות של עימות חזיתי של שומרי הסף עם ראש ממשלת ישראל "נשבר" ראש הממשלה ופרץ בבכי מר. בסיכומה של אותה ישיבה ובמסגרת הסכם בלתי כתוב, התחייב נתניהו לסייע בידי המפכ"ל וראש השב"כ לחילוץ מדינת ישראל מזרועות המאפיה הבין לאומית אשר שולטת במדינת ישראל ובכול רשויותיה. כן סוכם כי השיחה האמורה לא תשמש כראייה כלשהי במסגרת הליכי החקירה כנגד נתניהו, וככול שיתגבשו ראיות מוצקות כנגד ראש הממשלה בגין מעלליו כי אז יחתום ראש הממשלה על "הסכם עד מדינה" ויסגיר לרשויות החוק את כל אנשי הפשיעה המאורגנת ושותפיהם, הן בארץ והן בחו"ל. מיותר לציין כי בהקשר לכך אף נעשו מהלכים של רשויות אכיפת החוק עם ארגוני הביון של מדינות נוספות.

נתניהו נסוג מהתחייבותו לשיתוף פעולה עם רשויות החוק
לדאבון הלב וחרף התחייבותו של נתניהו כאמור, החל ראש ממשלת ישראל בחודש האחרון להתנער מהתחייבותו כלפי אלשיך וארגמן להביא לסיום ההגמוניה של הפשיעה המאורגנת במדינת ישראל, תוך שהוא תוקף את משטרת ישראל על ביצוע החקירה של עדי המדינה בעניינו אשר נעשית כדין.

נתניהו מעביר מסרים של כניעה "לבוס של כל הבוסים"
 במקביל החל ראש ממשלת ישראל להעביר מסרים של כניעה וחזרה בתשובה לבוס של כל הבוסים –אשר יושב בארה"ב אשר מצידו העביר מסר לנתניהו כי הוא, נתניהו, אינו קיים, פוליטית מבחינתו.

נתניהו רוקם תכנית עם דרעי, ליברמן וכחלון לפיזור הכנסת ולקבלת חסינות
 ערב יציאתו של נתניהו לחו"ל נפגש נתניהו עם דרעי ,ליברמן וכחלון והשלישייה אשר כולה יונקת מעטיני המאפיה המקומית והבין לאומית, גמרו אומר לסייע לנתניהו לפזר את הכנסת וללכת לבחירות חדשות וזאת על מנת לאפשר לחברי הכנסת של הקואליציה להחליט על הענקת חסינות לבנימין נתניהו, לפי סעיף 4 לחוק החסינות של חברי הכנסת, וזאת אם וכאשר יוגש כנגדו כתב אישום על ידי היועץ המשפטי לממשלה אשר נוכח הראיות שהצטברו חבר זה מכבר לשומרי הסף הביטחוניים.סוכם: דרעי יעלה את חוק הגיוס בכנסת במסגרת התחייבות הקואליצייה
על פי התוכנית, אמור דרעי להעלות להצבעה בכנסת, בהקדם האפשרי, את ההצעה על חוק הגיוס החדש "חוק גיוס לימוד תורה" וזאת על פי ההתחייבות הקואליצייה לתמוך בחוק זה. ראש הממשלה מצידו, בהתאם לסעיף 32(ב) לתקנון הכנסת ידרוש מיו"ר הכנסת לראות בהצבעה כעניין של הצבעת אמון בממשלה.

כן סוכם: "הליכוד" יתמוך בהצעה ואילו "ישראל ביתנו" ו"כולנו" יתנגדו לה
כן סוכם בין ראש הממשלה לשלושת השרים הנ"ל , כי מפלגת הליכוד תצטרף אל ש"ס בתמיכתה בחוק המוצע , וכן נוכח המשמעת הקואליציונית יצטרפו בתמיכתם בהצעה חברי הכנסת של "יהדות התורה" ו"הבית היהודי" ואולם חברי הכנסת ממפלגותיהם של ליברמן וכחלון יתנגדו להצעת החוק ויגרמו בכך להצבעת אי אמון בממשלה וכך יביאו לנפילת הממשלה.


"הפתרון הסופי" - חילוץ נתניהו – ראש המאפיה הישראלי, מהליכים משפטיים ומסירת הריבונות במדינה לפשע המאורגן העולמי.
התוכנית האמורה נועדה לחילוצו של ראש ממשלת ישראל מהליכים משפטיים וזאת חרף "קופת השרצים" שהוא נושא על גבו כראש הפשע המאורגן הישראלי, והיא מהווה למעשה את "הפיתרון הסופי" לקיומו של שלטון החוק במדינת ישראל ומסירת הריבונות בה באופן סופי ומוחלט לידי הפשע המאורגן העולמי.
אם הציבור הרחב, לא יתעשת וייצא אל הרחוב בהמוניו כדי לדרוש משלטון הפשע המאורגן המושל במדינה, את החזרת הריבונות במדינה לידי העם והחזרת שלטון החוק למחוזותינו, דומה כי בזה יקיץ הקץ על החזון הציוני בארץ ישראל וזאת עוד בטרם ימלאו שבעים שנה לייסודה של המדינה .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה