הקדמה

חברים יקרים, אמר פעם הפילוסוף והסופר הצרפתי וולטר, אשר חי במאה השמונה עשרה "אני לא מסכים עם שום מילה שלך, אבל עד נשמתי האחרונה אלחם על זכותך לומר את דבריך". בצידה של הזכות ל"חופש הביטוי", אותה הביע וולטר במשפט, מסתתרת מאחורי הפרגוד זכות נוספת שאותה תבע - והיא זכותו ל"שינוי דעה." איני יודע כיצד התעצבה אצלכם תפיסת העולם. איני יודע אם האמת שאתם דוגלים בה ומאמינים בה היא זו בדיוק שתמכתם בה לפני שנים ארוכות. אני יודע שאצלי ואצל רבים אחרים תפיסת העולם עברה תהליך ושינוי מבורכים עם השנים. האמת שלי, הערכים שלי גם הם התבגרו, התחדדו והתעצבו עם הזמן. אז אם אתם פתוחים ללמוד ולבחון דעות אחרות? ואם אתם מוכנים ללמד ולהביע דעתכם על נושאים שונים ועל כל דבר שבעולם? אתם מוזמנים להיות אורחיי בבלוג זה, לקרוא ולהגיב ללמוד וללמד (הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת עדכונים). כל אשר אני יודע, למדתי מכם ועד נשימתי האחרונה אלחם על זכותכם ללמד אותי וללמוד ממני...

30.8.2017

הירי בקונסוליה בעמאן – חיסול ישראלי מתוכנן. נתניהו ומנדלבליט בגדתם במדינה! התפטרו עכשיו!


הבאנליות של הרוע
לאחרונה יוצא לנו לעיתים תכופות לצטט את חנה ארנדט, יוצרת המאסה "הבאנליות של הרוע" דבר שמעיד על  מפלס השחיתות הגואה במדינתנו בזכות פרנסי הציבור שלנו.
אמרה החוקרת ארנדט "הבאנליות האיומה של הרוע היא כזו ששום מילים ומחשבות אינן יכולות לה". יש להניח שהקורא הסביר שאינו בקיא ברזי השלטון ו"תיחמוניו" יתקשה לקבל את האמור בכתבה זו, בדיוק כפי שאנחנו התקשינו להאמין שעד לכאן הגענו. אבל אמר כבר בעניין זה הסופר הישראלי, זוכה פרס נובל, ש"י עגנון "אין לך מדרגה נמוכה שאין נמוכה ממנה".

המקור שלנו למידע הוא בן משפחה של אחד מגיבורי הפרשה
למען האמת, נודה שלאחר שקיבלנו את המידע לכתבה זו ממקור ותיק, ומאוד אמין עלינו, ואשר המידע הזה הגיע אליו הפעם בשל קירבה משפחתית אל גיבור הפרשה, ביקשנו להכין סרט ווידאו ובו מספר המקור על השתלשלות האירועים. ואולם כמו ברוב סיפורי המתח, הקשר הטלפוני שלנו אל המקור שלנו, באמצעות חמישה מספרי טלפון שיש לנו, נחסם כבר חמישה ימים ולכן החלטנו להביא לפניכם את המידע בכתב בשלב זה, תוך הבטחה שברגע שיחוברו הקווים נשקוד על הכנת סרט הווידאו ונפרסמו ברבים. בנוסף קיבלנו אישור מלא למידע ממקורותינו הבטחוניים.ראש המאפיה עו"ד מיכה גבאי – האחראי על המינויים הממשלתיים
יש להניח שמי שנחשף לפוסטים בבלוג זה נתוודע לשם "עו"ד מיכה גבאי" המכונה על ידנו "ראש המאפיה הישראלית". זאת ועוד, כבר ציינו בעבר שרוב המינויים בשירות הציבורי הינם מינויים של ראש המאפיה הנ"ל החל בפרקליטים מתחילים בפרקליטות ועבור ליועץ המשפטי לממשלה (עוד בתפקידו כפ"צר ולאחר מכן בתפקידו כמזכיר הממשלה וכמובן כיועץ המשפטי לממשלה).
אין לך כמעט שום מינוי, של פקיד בכיר ובעל השפעה ברשויות השלטון, שלא הובא ו/או מונה על ידי גבאי הנ"ל החל בפרח לרנר וארי הרו וכלה בפרקליט המדינה – שי ניצן.

גנור מעיד על העברת 70 מיליון ₪ לחשבון בחו"ל
כזכור באחד הפוסטים בחודש דצמבר 2016 חשפנו את פרשת גנור תוך שציינו כי את מחצית מסכום השוחד בערך של כ-70 מיליון ש"ח העביר גנור לחשבונו של מקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בחו"ל.

בחודש מאי 2017 מסתמן מיקי גנור כעד מדינה – היועץ מדליף לנתניהו
ובכן בעל החשבון הנ"ל בחו"ל היה לא אחר מאשר עו"ד מיכה גבאי אשר החזיק בחשבונו הנ"ל את כספו וכספי שותפו בנימין נתניהו בגין השוחד שנתקבל בעסקת הצוללות. כפי שדיווחנו בפוסט שלעיל כבר בתחילת חקירתו שיתף מיקי גנור פעולה עם חוקריו. בחודש מאי 2017 כבר היה ברור שגנור ירצה לקבל מעמד של עד מדינה ואי לכך דאג היועץ המשפטי לממשלה באמצעות צד ג', ולכאורה בצורה תמימה, ליידע את בנימין נתניהו בדבר הסכם עד המדינה המסתמן.

על סמך ההדלפה נתניהו מבריח את מיכה גבאי לחו"ל
על סמך האינפורמציה שקיבל נתניהו  לגבי עדותו המפורטת של גנור, במהלך חודש מאי הבין נתניהו כי אם עו"ד מיכה גבאי לא ייעלם מהמדינה כי אז העקבות לחשבון המשותף שלו ושל גבאי יגיעו במהרה. אי לכך דאג נתניהו למלט את מיכה גבאי לארה"ב בתחילת חודש יוני 2017 . במצב שנוצר לא יכלו חוקרי המשטרה, במהלך עדות הניקיון של גנור בחודשים יולי אוגוסט, לאמת את מיכה גבאי עם טענות גנור על העברת 70 מיליון ₪ לחשבונו.

בשיא פרשת המגנומטרים מיכה גבאי נותן הוראה לזיו מויאל לבצע רצח
במהלך חודש יולי 2017 התפוצצה פרשת המגנומטרים שהוצבו בהר הבית ורמת הפאניקה של נתניהו כתוצאה מנושא זה עלתה למפלס גבוה ביותר. מי שבא לעזרתו היה ידידו ושותפו משכבר הימים מיכה גבאי אשר ממקום מושבו בחו"ל (יש אומרים מרוקו ויש אומרים יעד לא ידוע אחר אליו הגיע מארה"ב) וזה האחרון נתן הוראה לזיו מויאל – המאבטח בעמאן, שהינו קרוב משפחתו ואף מונה לתפקידו בהמלצתו לבצע את הרצח של הנגר אשר אמור היה להגיע לדירת השרד לצורך התקנת רהיטים בדירה. בנוסף תודרך זיו כי מיד לאחר ביצוע הרצח עליו להימלט לשגרירות.https://news.walla.co.il/item/3085189

"קצת יריות פה ושם עוזרות לך להשכיח את הצרות"
המטרה של מיכה גבאי ובנימין נתניהו במהלך זה אשר לא היה הראשון מסוגו, הייתה מבוססת על האימרה הידועה "קצת יריות פה ושם עוזרות לך להשכיח את הצרות". כמובן שהגירסה הרשמית אשר זיו מויאל תודרך לטעון אותה הייתה "ניסיון לפיגוע" ואשר בעקבותיו הוא ביצע את הירי. ואולם כל הידיעות שהובאו בתקשורת בארץ ובחו"ל לגבי המקרה מראות בבירור שניסיון לפיגוע לא היה שם והיטיב לתאר זאת אחיו של אחד ההרוגים- באסם אל חמארנה.
""אפילו אם הצעיר שנהרג עם אחי ניסה להכות את המאבטח עם מברג או עם משהו בסגנון, זה איש ביטחון שיכול היה לנהוג בתבונה רבה יותר ולא להשתמש בנשק ולא להרוג"

סמדר פרי בידיעות – שימוש במברג לא היה
סמדר פרי בכתבתה בידיעות אחרונות כותבת על סמך התחקיר שעשתה ומסקירת העיתונות הירדנית כי על פי עדותו של נהג המשאית אשר הביא את הרהיטים לדירת השרד ביחד עם הנער- הנגר שנרצח, כי שימוש במברג כלל לא היה.

אבי הילד שוחח עם בנו 4 דקות לפני הרצח
גם אביו של הילד שנרצח, זכריה אל ג'אודה  בראיון לעיתון NAIONAL סיפר ש-4 דקות לפני הרצח שוחח עם בנו בטלפון:
" הוא אמר לי שהוא סיים להתקין את חדר השינה [הרהיטים] ושהנהג ניגש לטנדר. אחר כך התקשרתי לנהג ואמרתי לו ששניהם צריכים להגיע מיד לאולם התצוגה כי אני זקוק לעזרתם בעבודה ".

שני כדורים בחזה – מטרתם להרוג
דבריו של האב שצוטטו בעיתון הארץ היו פשוט מזעזעים שכן המשפחה לא הבינה, ובצדק, מדוע בנם נורה בשני כדורים בחזהו?
""ירו בבן שלי שני כדורים בחזה. מדובר ברצח בדם קר", אמר אביו של הדוקר, זכריא אל-ג'ואודה, לכלי התקשורת בירדן. "אנחנו רוצים לדעת ולהבין מה קרה, אחרת לא נסכים לקבל את גופתו".
מיותר לציין כי שני כדורים בחזה מטרתם להרוג.

ייתכן שאם מדינת ישראל לא הייתה עוברת את אירועי "אום אל חירם" כי אז הדבקת תווית של "פיגוע" ו"מחבל" הייתה נקנית על ידינו אולי יותר בקלות. ואולם כבר למדנו שממשלה לא אחראית מסוגלת לטעון כל טענה אפילו שהינה חסרת בסיס לחלוטין. ואולם גם בחלומותינו הפרועים ביותר לא דמיינו כדבר הזה.

ראש הממשלה מקבל את המאבטח כגיבור לאומי וזאת לפני ביצוע תחקיר
מה שעוד היה מדהים היא העובדה שאיך שהגיע המאבטח זיו מויאל לארץ ועוד לפני עריכת תחקיר של רשויות החוק, קיבל אותו ראש הממשלה בחיבוקים וכאילו הוא היה איתו ביחד בזירת הפעולה.


פיגוע טרור לא ייתכן שהיה נוכח שיחת הנער עם אביו לפני הרצח
על פניו, ומכיוון שאיננו יודעים בדיוק מה קרה ומה היה הטריגר לעימות בין הנער בן ה-17 לבין המאבטח איננו יכולים לקבוע מי היה אחראי ליצירת העימות,  ואולם ברור הוא שפיגוע טרור לא היה שם. עוד לא נולד הטרוריסט אשר מדווח לאביו ארבע דקות לפני הפיגוע המתוכנן כי התקנת חדר השינה בוצעה כדבעי. אם המטרה של הנער הייתה "פיגוע" כי אז הוא לא היה צריך לסיים את עבודת ההתקנה של חדר השינה.
מכאן, שאין ספק שבכל מקרה תגובת המאבטח הייתה מוגזמת לחלוטין ואם אכן תודרך, ע"י מיכה גבאי, כפי שנמסר לנו על ידי מקורותינו לבצע את הרצח כי אז נראה שהשלטון במדינת ישראל איבד את דרכו ושפיותו לחלוטין.

שרותי הביטחון ונשיאת העליון דורשים התפטרות נתניהו
על פי הצלבת המידע עם מקורות נוספים שלנו עולה כי שרותי הביטחון מודעים לכל המידע האמור, ובנוסף הובא המידע הנ"ל הן לידיעת נשיאת בית המשפט העליון היוצאת והן הנשיאה הנכנסת. בהתייעצות של הגורמים הללו התחבטו המשתתפים באשר לדרך הפעולה הנכונה. כל הגורמים היו תמימי דעים כי פעולות של בגידה ביטחונית במדינה מחייבות התפטרות ראש הממשלה ועל כן דרשו את התפטרותו של נתניהו אשר התחייב לעשות כן.(אנו דיווחנו כאן על מתן הודעה על כוונה להתפטר אשר ניתנה לקבינט ביום 07/08/2017)

היועץ המשפטי לממשלה בגד בשלטון החוק ובמדינתו
ואולם הנזק אשר התגבש למערכת שלטון החוק הינה חמורה שבעתיים. יועץ משפטי אשר מדליף מידע מחקירת "עד המדינה" לעבריין וזאת על מנת שהעבריין יוכל למלט את העד אשר עלול לאפשר את הפללתו, הינה חיסול שלטון החוק במדינה והפיכת מדינת ישראל למדינת פשע. אז אמנם, מיכה גבאי הפך בשל ההוראה שהעביר לזיו מויאל לעבריין נמלט ויש להניח שלא ישוב יותר ארצה ואולם העובדה ששותפו – ראש הממשלה זוכה לחסינות מושחתת מלמדת על שבר גדול שמדינת ישראל מצויה בו.

ראש הממשלה והיועץ המשפטי לממשלה חייבים להתפטר מיד

לטעמנו, ראש הממשלה והיועץ המשפטי לממשלה איתו ביחד חייבים להודיע ללא דיחוי על התפטרותם מתפקידם. את התפקיד להגשת כתב אישום כנגד ראש הממשלה המתפטר צריך לבצע יועץ משפטי נקי כפיים ולא קונסיליירי אשר מחויב לפטרונו.

18 תגובות:

 1. מה שאתה מספר פה הוא מוזר ואם הוא נכון אבדה לנו המדינה.וכי אין במדינה איש אחד ישר שיציף את העינין?לא שופט, לא שר, לא חבר כנסת,לא המשטרה,לא הצבא,עד כדי כך ביבי אוחז בגרונם?בשביל הליכוד הוא גורו שלא משנה מה יקרה הם תמיד יהיו בעדו.יש טענה שהבחירות הקודמות זויפו.מי לידינו יתקע כי גם הבאות לא יזויפו?למלחמת אזרחים אנו צםויים בסוף.

  השבמחק
 2. חחחחחחחחח ניראה לכם שביבי יתפטר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  השבמחק
 3. הלכת עד הסוף דודי ידידי. האמת קשה מידי להכלה. כמעט בלתי אפשרית. אני מעדיף לחשוב שזה לא נכתב,והסיפור האמיתי הוא תקלה

  השבמחק
 4. אני קורא באתר כבר מעל לשלוש שנים - עד לפני חצי שנה הייתי קצת סקפטי - וזה היה מאוד נוח יחסית,
  זאת לעומת עכשיו שאני קורא ופשוט מתהפכת לי הבטן.

  האמת שקשה להאמין לכל הנתונים הללו - פשוט לא נתפס, אני מניח שזו הסיבה שהעם, מאמין לביבי, זה הרבה יותר קל לעיכול - אבל כאשר הגלגל יתהפך, יהיו כאן צרות צרורות - מאותם תומכים נלהבים, אין גמו הרגשת בגידה כידי להוציא את כל הרוע מהמון זועם.

  באופן כללי, ביבי תובע דיבה על דברים חסרי חשיבות ומאנשים חסרי חשיבות - אם מר דויד היה אומר משהו פחות ממדוייק הוא היה כבר במאסר - דוגמן הבית של תביעות הדיבה של ביבי.
  יותר מכך, ראש הממשלה, שר התקשורת ושר החוץ - ביבי נתניהו - לא יכול לתפקד תחת הלחץ הזה, גם אם הכל בדייה, ולכן המדינה בעצם לא מנוהלת כלל.
  וכך מצב שבכל מצב אפשרי - אין באמת ממשל מתפקד.
  ואם זה נכון אזי - הרבה זמן לא היה ממשל דמוקרטי שמתפקד, כלומר הישראלים באמת חיים בסרט!

  השבמחק
 5. אני קוראת...מסתדר לי...והכי מסתדר בגלל שבאמת הדברים החמורים האילו נכתבים ותביעת דיבה אין...על שטויות במיץ מר ביבי רץ לתבוע דיבה...על אילו שנכתבים פה...שקט...המציאות עולה על כל דמיון...נקווה שזה יסתיים כבר ואז יהיה שבר גדול פה ונצטרך לעשות 'ריסטארט' במדינה...

  השבמחק
 6. רק אם תוגש תביעת דיבה אחשוב שהכתבה לא נכונה. בהיעדר תביעה כזו, אני מניח שהנתונים נכונים.

  השבמחק
 7. כמה עוקבים יש לבלוג שלך כבר? רק אם יהיו הרבה זה ישנה את דעת הקהל בצורה משמעותית...

  השבמחק
  תשובות
  1. יקירי, יש לנו 220,000 משתמשים יחודיים. כמובן שלא כולם נכנסים כל יום לבלוג. ממוצע יומי עומד על כ-10,000 צפיות ביום.

   מחק
 8. אם לא יגיש ראש הממשלה תביעת דיבה, שלפחות על פי דעתי, זה לא פחות מעלילת דם, אזי אני מסיק חד משמעית שהכתבה נכונה. מאחר וראש הממשלה לא הסס לתבוע את סרנה על כך שפרסם שכביכול היתה מריבה בין ביבי לאשתו, וסיפר ששרה זרקה את ביבי מהרכב, לא יתכן שעל כתבה משמיצה שכזו לא יגיש תביעת דיבה.נמתין ונראה כיצד יפעל ראש הממשלה ומנדבליט שכלול בכתבה.

  השבמחק
 9. מפחיד אך לא ממש מפתיע.

  השבמחק
 10. עם תביעת דיבה או בלי לי הנושא עלה בראש מזמן.
  מאבטח מאוד מיומן- מהמשובחים שבשוק האבטחה שנמצא בסביבה סטרילית (מתחם השגרירות והמגורים) "נפצע קל" לפי הדיווח הראשוני שהתברר כשטות כי המאבטח לא קיבל שום טיפול רפואי משמעותי ודילג כתייש צעיר לארץ, יורה להרוג בנער עם מברג ובבעל הדירה שלו.
  כל זה מצעקות ושריטה ממברג ? הגיוני
  בעל הדירה שלו אותו הוא הכיר היטב כמו כל סגל השגרירות בירדן מזה שנים , משפחה ירדנית נאמנה שמשכירה דירות שנים לישראלים (להזכירכם בירדן "הציונית") וביקרה בישראל עשרות פעמים נורה מטווח קצר למוות וההסבר הישראלי הוא שהמשכיר האומלל מת מנתז??!!
  הזוי ובעיתוי הכי נוח בעולם לרדת מעץ המלחמה הדבילי שביבי יצר בטיפשותו כי רבה
  עכשיו כל אחד יעשה חשבון...

  השבמחק
  תשובות
  1. מישהו תוקף אותך מטווח אפס עם מברג אתה במיוחד אם אתה מיומן בהגנה עצמית עובד אינסטינקטיבית עם הגוף לנטרל אותו. אתה לא שולף תוך שניה אקדח ויורה בו משל אתה בילי דה קיד 2 יריות בחזה. במיוחד אם זו שגרירות בארץ זרה ואתה בא מרקע ביטחוני ויודע שלא יורים ויוצרים משבר דיפלומטי כאשר אתה מנטרל את התוקף עם 2 ידיים קשורות מאחורי הגב, אלא אם כן אתה רוצה ליצור משבר דיפלומטי.

   מחק
 11. לא יאומן כי יסופר

  השבמחק
 12. כבר אין ספק שביבי מושחת והוא ראש הממשלה הגרוע ביותר שהיה בישראל.
  זמנו עבר והוא צריך ללכת לכלא עם או בלי אשתו ולשחרר את ישראל מעולו ופשעיו.

  השבמחק
 13. איזה שטויות. מה לא יעשו כדי להכפיש. אכן הדברים נשמעים כמו מדע בדיוני. כמו כל הפרשות נגד ביבי. הרבה יוכלו את הכובע.. אין כלום...

  השבמחק
 14. דון קורלביבי

  השבמחק
 15. אני מפחד !
  מפחד לא מביבי . מציבור תומכיו הפנטים. (הם ה מ פ ח י דים ) השליטה שלו בהם היא עד כה מוחלטת ! הלוך הלכו העצים למשוח עליהם מלך....
  כל כך רע המצב . אולי זה חלק אבולוציוני כמו למשל השמדת הדינוזאורים. בבת אחת כל כך הרבה מקורות הפחדה : קים ,פוטין,אום, טהרן,ארה"ב, נאסארלה, דאעש,חמאס, - וישראל ??? אני באמת מ פ חד ! אני כבר לא מאמין בדמוקרטיה אם ניתן להגיע למצבנו בשם הדמוקרטיה ! הרס הרשות השופטת והרשות המבצעת אחרי שבכנסת יש אוסף של....אתם תגידו ! השמחה של העולים לכתה א ( נכדיי) מהולה בפחד לאיזה עולם הם יגיעו ! אני רק יכול לקוות להאמין לייחל להתפלל שכולנו נתאשת ונתאחד ונגרום לשחר חדש בארצנו ארץ תום הגלות ! הארץ של יוני נתניהו ולא של בנימין מחריבהו !

  השבמחק
 16. היום , עם שלל החקירות והחשדות הכל יתכן. ואני , לצערי, חוששת שאין עשן בלי אש. עד להיכן היגענו, מפחיד

  השבמחק