הקדמה

חברים יקרים, אמר פעם הפילוסוף והסופר הצרפתי וולטר, אשר חי במאה השמונה עשרה "אני לא מסכים עם שום מילה שלך, אבל עד נשמתי האחרונה אלחם על זכותך לומר את דבריך". בצידה של הזכות ל"חופש הביטוי", אותה הביע וולטר במשפט, מסתתרת מאחורי הפרגוד זכות נוספת שאותה תבע - והיא זכותו ל"שינוי דעה." איני יודע כיצד התעצבה אצלכם תפיסת העולם. איני יודע אם האמת שאתם דוגלים בה ומאמינים בה היא זו בדיוק שתמכתם בה לפני שנים ארוכות. אני יודע שאצלי ואצל רבים אחרים תפיסת העולם עברה תהליך ושינוי מבורכים עם השנים. האמת שלי, הערכים שלי גם הם התבגרו, התחדדו והתעצבו עם הזמן. אז אם אתם פתוחים ללמוד ולבחון דעות אחרות? ואם אתם מוכנים ללמד ולהביע דעתכם על נושאים שונים ועל כל דבר שבעולם? אתם מוזמנים להיות אורחיי בבלוג זה, לקרוא ולהגיב ללמוד וללמד (הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת עדכונים). כל אשר אני יודע, למדתי מכם ועד נשימתי האחרונה אלחם על זכותכם ללמד אותי וללמוד ממני...

3.8.2017

"הכלבים נובחים והשיירה עוברת" - יאללה מהפכה / זאב לביא

רבותי כאשר אתה שופך מספיק כסף, כאשר אתה מחובר לעטין של הטייקונים ובעלי ההון, ונהיה הקמב"ץ של המאפיה, כאשר אתה שולט שליטה מתמדת בתקשורת, ומצוייד ביועצים ופסיכולוגים כדי להלך אימה על הציבור - כול פסכופאט הוא מלך, וכך גם נירון קיסר הפרטי שלנו, אשר לא יעזוב את כיסאו אלא אם תהיה פה מלחמת אזרחים או מלחמה אזורית.

הקייטנה נגמרה חברים, תנועת הנוער של החטייארים שאני אוהב כול כך, חברי למאבקים במשך שנים תתעוררו!!!

אנחנו מאוהבים בעצמינו, יש לנו חשיפה מטורפת בתקשורת, ומיליוני לייקים , וכמה אלפי מפגינים בכול הארץ , ויש חשמל באוויר של מהפיכה ו..... תוצאות בשטח????

שוקי משעול נשלח לכלא, רות דוד עדיין מהלכת חופשי, הנכים נקרעים, הדיור על הפנים, מתווה הגז ממשיך כאילו לא שולם שוחד, פרשה רודפת פרשה ושומרי הסף קרסו לגמרי.

שאמשיך?

ומיקי גנור? ובג"ץ? אתם עוד מאמינים שהעגלה בדרך החוצה מהבוץ או עוד ספין מבושל היטב מבית מטבחו של נירון קיסר יחד עם מנלדבליט כדי שנחשוב שמשהו באמת קורה... וכבר רואים ב NEWS1 אצבע מאשימה לכוון ליברמן, ונירון קיסר כמובן טלית שכולה תכלת.רק כאשר יקום כוח אזרחי רציני משמעותי עם יכולת ביצוע והובלה, אז יחול השינוי בטווח זמן סביר.

עד אז נמשיך לדשדש וניפול ככלי בשל בידיו של נירון קיסר עם אדמה חרוכה סביבנו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה