הקדמה

חברים יקרים, אמר פעם הפילוסוף והסופר הצרפתי וולטר, אשר חי במאה השמונה עשרה "אני לא מסכים עם שום מילה שלך, אבל עד נשמתי האחרונה אלחם על זכותך לומר את דבריך". בצידה של הזכות ל"חופש הביטוי", אותה הביע וולטר במשפט, מסתתרת מאחורי הפרגוד זכות נוספת שאותה תבע - והיא זכותו ל"שינוי דעה." איני יודע כיצד התעצבה אצלכם תפיסת העולם. איני יודע אם האמת שאתם דוגלים בה ומאמינים בה היא זו בדיוק שתמכתם בה לפני שנים ארוכות. אני יודע שאצלי ואצל רבים אחרים תפיסת העולם עברה תהליך ושינוי מבורכים עם השנים. האמת שלי, הערכים שלי גם הם התבגרו, התחדדו והתעצבו עם הזמן. אז אם אתם פתוחים ללמוד ולבחון דעות אחרות? ואם אתם מוכנים ללמד ולהביע דעתכם על נושאים שונים ועל כל דבר שבעולם? אתם מוזמנים להיות אורחיי בבלוג זה, לקרוא ולהגיב ללמוד וללמד (הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת עדכונים). כל אשר אני יודע, למדתי מכם ועד נשימתי האחרונה אלחם על זכותכם ללמד אותי וללמוד ממני...

1.2.2017

צו 8 לכל אזרחי ישראל – נא להתייצב בכיכר מלכי ישראל ביום  02/02/2017 שעה 1930- "ביבי התפטר לאלתר"


בכל יום שואלים עצמם אלפי זוגות צעירים איזו מדינה היא זו שמחירי הדירות
בה הינם מהגבוהים בעולם?
 בכל יום שואלים עצמם מיליון ילדים רעבים איזו מדינה היא זו שלא דואגת לביטחון התזונתי של ילדיה?
בכל יום שואלים עצמם כל אזרחי ישראל איזו מדינה היא זו שמחירי מוצרי
המחייה בה הינם מהגבוהים בעולם?
 בכל יום שואלים עצמם הנכים, ניצולי השואה, משפחות חד הוריות וכל
אלו שמרכיבים את "החוליה החלשה בשרשרת" איזו מדינה היא זו אשר אינה
מאפשרת לכלל אזרחיה קיום בכבוד?
 בכל יום שואלים עצמם אזרחי ישראל איזו מדינה היא זו שכל העושר הגדול שלה- מובילה בעולם בעתודות גז לנפש, מובילה בעולם בייצוא סייבר של 6 מיליארד דולר בשנה, מובילה בעולם בחברות סטארט אפ, מובילה בעולם בפיתוחים חקלאיים- לא מגיע אל האזרחים?
בכל יום שואלים עצמם כל אזרחי ישראל איזו מדינה היא זו אשר איבדה את ערכי ארץ ישראל היפה והטובה של פעם- הערבות ההדדית, האנושיות, השלום והאחווה?
ביום אחד בשנה, 02/02/2017, חייב כל אזרח ישראלי לשאול את עצמו מה הוא יכול לעשות למען המדינה כדי שהיא תחזור להיות ארץ ישראל היפה והטובה?


ביום חמישי, 02/02/2017 בשעה 1930 אנחנו נתייצב בכיכר מלכי ישראל ונקרא בקול ברור ותקיף לראש ממשלת ישראל – בנימין נתניהו, אשר נכשל בתפקידו להתפטר לאלתר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה