הקדמה

חברים יקרים, אמר פעם הפילוסוף והסופר הצרפתי וולטר, אשר חי במאה השמונה עשרה "אני לא מסכים עם שום מילה שלך, אבל עד נשמתי האחרונה אלחם על זכותך לומר את דבריך". בצידה של הזכות ל"חופש הביטוי", אותה הביע וולטר במשפט, מסתתרת מאחורי הפרגוד זכות נוספת שאותה תבע - והיא זכותו ל"שינוי דעה." איני יודע כיצד התעצבה אצלכם תפיסת העולם. איני יודע אם האמת שאתם דוגלים בה ומאמינים בה היא זו בדיוק שתמכתם בה לפני שנים ארוכות. אני יודע שאצלי ואצל רבים אחרים תפיסת העולם עברה תהליך ושינוי מבורכים עם השנים. האמת שלי, הערכים שלי גם הם התבגרו, התחדדו והתעצבו עם הזמן. אז אם אתם פתוחים ללמוד ולבחון דעות אחרות? ואם אתם מוכנים ללמד ולהביע דעתכם על נושאים שונים ועל כל דבר שבעולם? אתם מוזמנים להיות אורחיי בבלוג זה, לקרוא ולהגיב ללמוד וללמד (הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת עדכונים). כל אשר אני יודע, למדתי מכם ועד נשימתי האחרונה אלחם על זכותכם ללמד אותי וללמוד ממני...

29.1.2016

"אם תרצו"- ובתרגום חופשי לגרמנית "מיין קמפף" - להוציא מיד מחוץ לחוק.


דומה כי הגנום האנושי ייעד אותנו בני האדם להזדווגות ולרבייה. אבל מסתבר שאיננו מיוחדים בתכונה זו וייעוד זה הוא גם מנת חלקה של חיית השדה. אלא שבני האנוש טרחו, במיוחד באלפי השנים האחרונות כדי לאמץ ערכים ואתיקה אשר היו אמורים להבדילם מחיית השדה.

מה רבה הייתה אכזבתנו לגלות באלף השלישי לספירה, שלא מותר האדם מן הבהמה. כך קשה היה להיווכח כי מעט אנשים נאמנים לבני האדם אחרים כמו הכלבים,או שבני האדם שאינם סובלים חרפת רעב ועורפים ראשים הם אכזריים יותר מחיות טורפות בג'ונגל, או שהמושחתים בחברה הם ערמומים ופגיעתם רעה באחרים יותר מזו של נחשים.

והנה עכשיו בארצנו הקטנטונת קמה לה עמותה "פטריוטית" חדשה בשם "אם תרצו" (שלא למטרות רווח) אשר הרכיבה "רשימה שחורה" של אמני ישראל. אותם אומנים אשר היו והינם מובילי הרוח והמוסר בחברה הישראלית ואשר נושאים בגאון את העקרונות של חופש המחשבה, אהבת האדם באשר הוא אדם והערבות ההדדית האנושית, נחשדים בחוסר נאמנות למולדת.

ריח הגופות של בני עמנו שלא עברו את הסלקציה בגרמניה טרם נדף ו"סלקטורים" חדשים קמו בארצנו אשר מבזים ופוגעים במיטב אזרחינו.

האם בכוונת ה"סלקטורים" להזהיר את הציבור מפגיעתם הרעה של אלו הכלולים ברשימה?! או שמא למנוע מהציבור ללכת שבי, בשוגג, אחר דעות לא מוסריות אשר משחיתות את המידות?! או שפשוט להרכיב "רשימות חיסול" לעת רצון טוב בעת ישועת ישראל?


פעולות ביזוי אלו של אזרחי ישראל על ידי עמותה בישראל דורשות לדעתנו באופן מיידי התערבות של היועץ המשפטי לממשלה ורשם העמותות להוציא מחוץ לחוק גופים אלו אשר פוגעים בשמם הטוב של אנשים ומבזים אותם, אותנו ואת מדינתנו.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה