הקדמה

חברים יקרים, אמר פעם הפילוסוף והסופר הצרפתי וולטר, אשר חי במאה השמונה עשרה "אני לא מסכים עם שום מילה שלך, אבל עד נשמתי האחרונה אלחם על זכותך לומר את דבריך". בצידה של הזכות ל"חופש הביטוי", אותה הביע וולטר במשפט, מסתתרת מאחורי הפרגוד זכות נוספת שאותה תבע - והיא זכותו ל"שינוי דעה." איני יודע כיצד התעצבה אצלכם תפיסת העולם. איני יודע אם האמת שאתם דוגלים בה ומאמינים בה היא זו בדיוק שתמכתם בה לפני שנים ארוכות. אני יודע שאצלי ואצל רבים אחרים תפיסת העולם עברה תהליך ושינוי מבורכים עם השנים. האמת שלי, הערכים שלי גם הם התבגרו, התחדדו והתעצבו עם הזמן. אז אם אתם פתוחים ללמוד ולבחון דעות אחרות? ואם אתם מוכנים ללמד ולהביע דעתכם על נושאים שונים ועל כל דבר שבעולם? אתם מוזמנים להיות אורחיי בבלוג זה, לקרוא ולהגיב ללמוד וללמד (הזינו את כתובת המייל שלכם לקבלת עדכונים). כל אשר אני יודע, למדתי מכם ועד נשימתי האחרונה אלחם על זכותכם ללמד אותי וללמוד ממני...

6.4.2018

"ביזנס אינסיידר" מדווח כי בשנים 2007-2010 שימש נתניהו כ"מקור מודיעיני" של סגן נשיא לענייני מודיעין של חברת סטרטפור האמריקאית


שלום חברים, לפני יומיים פרסמתי בקיר הפייסבוק שלי כי בנימין נתניהו משמש כחפרפרת של המשטרה והשב"כ מאמצע  2016 ועד היום וזאת לצורך הסגרת כל חברי המאפיה ועוזריהם בממסד הישראלי. מידע זה גרם לזעזוע של רבים אשר כתבו לי בכנות כי אינם יכולים לקבל מידע כזה כי הדעת לא סובלת קבלת מידע כאמור.

 אז ראשית, אומר לכל החברים כי חרף הדברים הקשים שעד היום נחשפו ונאמרו הן בבלוג "ארץ נעדרת" והן בכרטיס הפייסבוק שלי, הרי שכל אלו יתגמדו לעומת המידע המטלטל שעוד ייחשף על ידי משטרת ישראל והשב"כ, ואני תקווה שהחשיפה הזו תהיה כבר בחודש זה שהרי לא ניתן להחזיק מדינה שלמה על בלימה זמן רב עם מידע מטלטל שכזה.


מכל מקום ולענייננו, ועקב הקושי של חברים לקבל את העובדה שנתניהו משמש כ"חפרפרת" של אלשיך וארגמן וזאת עקב חשיפת מעשים פליליים חמורים מצידו ע"י משטרת ישראל, הבאתי כאן פרסום באתר חדשות ומחקר מהרציניים בעולם בשם:BUSINESS INSIDER אשר בו יש דיווח משנת 2012 על היותו של בנימין נתניהו במשך ארבע שנים (2007-2010) מקור מודיעיני של סגן נשיא חברת STRATFOR   האמריקאית לענייני מודיעין, פרד ברטון אשר הינה ספקית שרותי מודיעין סודיים לתאגידים גדולים ולסוכניות ממשלתיות כולל מחלקת הביטחון של ארה"ב, נחתים וסוכנות המודיעין האמריקאית.

כמה מילים ברשותכם על אתר החדשות, הפיננסים והמחקר BUSINESS INSIDER  זהו אתר הניצפה ע"י 70 מיליון גולשים יחודיים בחודש במהדורה בינלאומית בארצות:ארה"ב,בריטניה,אוסטרליה,סין, גרמניה, צרפת, דרום אפריקה,הודו, איטליה,אינדונזיה,יפן, מלזיה, הולנד, פולין וסינגפור.

ב- 29/09/2015 הודיעה חברת אקסל שפרינגר על רכישת 88% מהחברה תמורת 306 מיליון אירו.

ומילה אחרונה לחשיפת המיילים אשר מצויים בכתבה ונעשתה על ידי ויקיליקס. על כולנו, לטעמי, להיות אסירי תודה לויקיליקס אשר פועלת, תוך סיכון אישי, למען הציבור הרחב בפעולת חשיפת דואר אלקטרוני אשר מעיד לא פעם שאנחנו הציבור מובלים כמו צאן לטבח על ידי מנהיגים חמדנים שלא תמיד טובת הציבור בראש מעייניהם ועל כך אני סבור שעל כולנו להיות אסירי תודה.
לצורך הקלת ההבנה טרחתי ותרגמתי בתרגום חופשי אך מדוייק, את הכתבה המצורפת ומי שמעוניין לקרוא את התרגום הרי הוא מצורף בזה. מי שמעדיף את השפה האנגלית הרי שהכתבה המקורית מצורפת בקישור אשר בסוף התרגום. תודה חברים.                                                 BUSINESS INSIDER

  Michael B Kelley

                                           
ראש ממשלת ישראל – בנימין נתניהו שימש מקור מודיעיני (Source) של סגן הנשיא של חברת סטרטפור((STRATFOR למודיעין- פרד ברטון
מיקל ב. קלי,- 27/03/2012

אימיילים של חברת סטרטפור (STRATFOR) בין סגן הנשיא של החברה לענייני מודיעין- פרד ברטון לבין אנליסטים בחברה נפרצו ע"י ויקיליקס ופורסמו.

 חברת סטרטפור הינה ספקית שרותי מודיעין סודיים לתאגידים גדולים ולסוכניות ממשלתיות, כולל מחלקת הביטחון של ארה"ב, נחתים וסוכנות המודיעין האמריקאית.
בהודעת דואר אלקטרוני מיום 01/05/2007 אומר ברטון:

"ביבי מאמין שהוא יכול להפיל את אולמרט ויש תנועה שהיא בדרך לבצע זאת"
לאחר משלוח אישור לקבלת המייל מהאנליסט משיב ברטון כדלקמן:

"ביבי (מסווג) אמר כי אולמרט גמור ביום חמישי"
כותב ברטון: "בבדיקת ניירות העבודה שלי זה נראה שביבי מעוניין לקבל את תפקיד ראש הממשלה בתורה נואשת"

ברטון מצטט את ביבי "הליכוד שלי, אני הוא מי שקידם וחיזק מפלגה זו (המפלגה הפוליטית הימנית המרכזית של ישראל). תודה לך פרד על תמיכתך בישראל"

באמצע חודש מאי 2009- שבוע לפני שנפגש נתניהו עם הנשיא ברק אובמה בפעם הראשונה מאז כניסתו לתפקידו- נכתבה הודעת דוא"ל בנוגע למדיניות המזרח התיכון של אובמה וברטון כתב:

"ביבי, בהיותו איש כבוד מתכוון ליידע את אובמה (זה נמסר לי בפגישה פנים אל פנים איתו) שהוא שומר הסף של מדינת ישראל עם "אש בעיניים" ("with the hell bent intention") אשר בכוונתו לנטרל את הסכנה הגרעינית האיראנית, מכיוון שהוא בוטח בכך שהנשיא אף הוא תומך בכך לא פחות ממנו- בשל כך הוא זוכה לקבל ממני את הערכה "כאיש השנה".

עם התקדמות יכולות הגרעין של איראן בשנת 2009 והחשש לפגיעה בישראל בהודעת דואר אלקטרוני מחודש נובמבר ברטון סיפק תובנה הנוגעת למגעים בין ישראל לארה"ב כדלקמן:

"מקור מעולה הודיע לי כי דיונים חשאיים מתקיימים בין המחלקה לביטחון פנים (כנראה הכוונה ללה"ב – 433 ד. ל.) לבין ה- FBI על חשש לפעולות כנגד מוסדות ומתקנים יהודיים על ידי גורמים איראניים במקרה של פעולה ישראלי כנגד הגרעין האיראני.
משפתיי לאוזניך. אני מתאר לעצמי שחברי הטוב ביבי נתניהו, אומר לאובמה כי "החרב של גדעון" (כנראה שהכוונה ליחידת החיסול של המוסד- "כידון" אשר נודעה בציבור בשם ההוליוודי שהוצמד לה "חרב גדעון" – ד. ל.) היא זו שתחסום את האיום האיראני. אני מתרשם כי ביבי סומך אובמה באותה רמה שהוא סמך על ערפאת או וודי חדאד"

בחודש לאחר מכן, הודעת דואר אלקטרוני עם הכותרת "תובנה- איראן גרעינית" חושף מידע כי לאיראן יש כבר שני טילים גרעיניים.

מאת פרדי:
"לדברי מקור ישראלי, לאיראן יש שתי פצצות גרעין אשר מורכבות על טילים ומוכנות לפעולה. האיראנים יוצאים מגדרם להפיץ דיסאינפורמציה על יכולותיהם. הם רוצים שהקהילה תחשוב שהם אינם קרובים כלל ליכולת גרעינית(אורניום מועשר). זו אחיזת עיניים.
הבית הלבן עושה הכול כדי לחסום את הצעדים הבאים של ישראל.
ישראל תלך על כך לבד.
צוללות ישראליות נמצאות במוך לחופי איראן"

אנליסט אחר שואל שאלת הבהרה וברטון עונה:
"המקור שלי הוא ביבי (מסווג)"

לאחר שברטון נשאל מתי תתבצע תקיפה ישראלית עונה ברטון:
"מעולם לא שאלתי אותו הוא חושב שאני מהסי. איי. איי"

אחרי שנשאל אם יש לו מושג למה הישראלים מחכים עונה ברטון:
"היהודים משוגעים יותר מהאיראנים"

-stratfor-source-from-2007-to-2010-2012-3
ב- 22/02/2011 נושא הדיון נשאר על המהלך הבא של ישראל כפי שכתב ברטון:
"הנקודה היא מה הצעד הבא של ישראל?..אני גם יודע מה ביבי יעשה, כלאמר, להגן על מדינת ישראל. אפשר להסתכל על הפעילויות הסמויות של המוסד ולקבל תחושה של הלך הרוח שלהם. אני חושב שהם יתנקשו בחוקר הראשי, כי לכתו תהווה הקלה"

שלושה ימים לאחר מכן, בהודעת דואר אלקטרוני שכותרתה "Re:analyst tasking – לקוח – המכה הישראלית כנגד איראן" כתב ברטון:

"כאשר הם יאבדו את המודיעין האנושי הם יפעלו. עד עכשיו אסטרטגיית ההפרעה שלהם פועלת, ממה שאני מבין"
כאשר החלון נסגר, ביבי יודע מה עליו לעשות. לא תינתן שום אזהרה בדומה למכה באבו ג'יהאד"

ב- 19/03/2010 חזר ברטון לדון ביחסים בין נתניהו לאובמה ולסגן הנשיא ג'ו ביידן, שביקר באותה עת בישראל, וכפי שכתב:

"ביבי מאוד לא אוהב את אובמה. לאחר אירוח ביידן, הדבר האחרון שהוא רוצה לעשות הוא לנשק את אחוריו של אובמה.
משפתיי לאוזניך"

ברטון הוא סגן לשעבר של ראש מחלקת סיכול ומלחמה של שירות הביטחון הדיפלומטי האמריקאי (DSS). ה- DSS מסייע למשרד ההגנה לעקוב אחר קישורים ומידעים ולבצע ניתוח משפטי ומדעי של המידע שנתפס על ידי ממשלת ארה"ב מכוננים קשיחים במסגרת חקירות פליליות מתמשכות.

בדואר אלקטרוני ממרץ 2009 שמכיל דיווח על הבריטים וארה"ב ואשר מעסיקים את חיזבאללה עונה ברטון:

"ביבי יהרוג את חסאן נאסראלה אלא אם ארה"ב תוכל לערוב לכך שחיבאללה יהיה בשליטתה.
משפתי לאוזניך"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה